معرفی بهترین رستوران در حوالی مارماريس

مارماريس مقصدى فوق العاده جذاب با امكانات تفريحى عالى و متنوع است كه انتخاب هاى بسيار زيادى دارد و در مركز شهر كافه و رستوران هاى بسيارى را در خود جاى داده است.
همچنين در اطراف شهر هم گزينه هاى خوبى براى استراحت كردن و لذت بردن از غذا وجود دارد. در ٥٠ كيلومترى اين شهر رستوران هاى بسيارى وجود دارد كه در سفر به مارماريس نبايد از دست بدهيد.

رستوران های متفاوت در حوالی مارماریس

رستوران های متفاوت در حوالی مارماریس

رستوران مسترال اورهانیه

رستوران مسترال اورهانيه( Mistral Resturant) در مارتى مارينا بين درختان سرو و رو به نماى زيبا دريا قرار دارد گشت و گذار در اورهانيه بسيار لذت بخش است و غذا خوردن در آن بسيار لذت بخش است.

نماى لذت بخش بيرون با غذاهاى عالى و بين المللى ومديترانه اى شامل غذاهاى دريايى ،گوشتى ،پيتزا ،اسپاگتى و كاپا چيو مى شود. اين مكان به دليل فضاى رمانتيكى كه دارد بسيار پر طرفدار است بار شيك مسترال طيف گسترده اى از كوكتل هاى عالى و نوشيدنى هاى كلاسيك را ارائه مى دهد .

هتل رستوران Dionysos

رستوران Dionysos در هتل ديونسوس و در يك خليج فوق العاده در استراحتگاه كوملووبوك مارماريس قرار دارد. اين هتل داراى ٢رستوران است با مواد اوليه ارگانيك و غذاهای مدرن و سنتی ترکی در رستوران cinar ارائه مى دهد.

رستوران Dionysos Terrace Al غذاهاى مختلف مديترانه اى را سرو مى كندو رستوران Nar يك رستوران ويژه با ظريفيت كم است و در هفته يكبار فعاليت مى كند.اين رستوران بسيار شيك و لوكس است كه غذاهاى آن بسيار گران قيمت است.

رستوران سينار در روستاى كاملى

رستوران cinarدر مسير جزيره مشهور كلئو پاترا و در دهكده Camli قرار دارد در محيطى زيبا در ميان چنارهاى عظيم،جويبارهاى كوچك و اردك ها و غاز ها فضايى بسيار دل انگيز و دنجى را فراهم كرده است. اين رستوران به خاطر صبحانه ارگانيك به سبك روستايى ،خوراكى هاى روزانه ،سوپ،غذاهاى گوشتى ،كباب،گوشت بره و مرغ تنورى و ماهى تازه بسيار معروف است. در سفر به مارماريس حتما به اين رستوران برويد و از فضاى آن لذت ببريد.

رستوران cinar

                     رستوران cinar

رستوران Kumlubuk Yacht Club

رستوران Kumlubuk Yacht Club در خليجى زيبا و بى نظير در تفرجگاه كوملوبوك در كنار دريا واقع شده است و يكى از بهترين و قديمى ترين رستوران هاى مارماريس است كه در سال ١٩٨١فعاليت خود را شروع كرده است.

اين رستوران غذاهاى بين المللى و مديترانه اى عالى را در كنار منظره ى چشم نواز ساحل سرو مى كند .اين منطقه جايى است كه كشتى هاى تفريحى در آن پهلو مى گيرند.

رستوران Kumlubuk Yacht Club

         رستوران Kumlubuk Yacht Club

رستوران ساردونيا در سليميه

رستوران ساردونيا در شبه جزيره بزرگ بوزبورون در كنار دريا و در استراحتگاه آرام و تفرجگاه سليميه واقع شده است اين رستوران زيبا در كنار دريا قرار دارد و ميزو صندلى هاى چوبى ساده اش را در فضاى بيرون چيده است كه مى توانيد رو به مناظر زيباى دريا بنشينيد و غذا ميل كنيد لذت ببريد .

رستوران Ella Yacht Club

اگر غذا خوردن در كنار ساحل را دوست داريد مى توانيد به رستوران ساحلى الا برويد كه در ميان تپه هاى سرسبز در محاصره درختان زيبا قرار دارد و نماى زيبايى از دريا را ارائه مى دهد.

شما مى توانيد در اين رستوران از خوردن غذاهاى خوشمزه لذت ببريد در اين رستوران غذاهايى همچون غذاى گوشتى و دريايى ،مزه ى ارگانيك و منوى صبحانه روستايى لذت ببريد .در كنار نوشيدنى هاى دلچسب خاطره به يادماندنى را تجربه كنيد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

صبحانه تركى و خوشمزگی های آنمعرفی بهترين جاذبه هاى تاريخى ازمير