بهترين شهر ساحلى تور آنتاليا

استان آنتاليا كه در كنار درياى مديترانه و در قسمت آسيايى تركيه واقع شده از مقاصد مهم گردشگرى در تركيه است. كه طبق آمارهاى سال٢٠١١گفته شده آنتالياپايتخت اين استان سومين شهر پر بازديد دنيا شناخته شده است.

اين شهر سالانه ٣٠درصد از مسافران تور تركيه را به خود اختصاص مى دهد اين منطقه از تركيه قدمت زيادى دارد و حكومت هاى مختلفى در طول تاريخ بر خود ديده است اين استان پر از شهر ها و روستاهاى زيبا و نقاط ديدنى است كه بيشتر آن ها ناشناخته مانده است. در اينجا مى خواهيم شما را با بهترين شهرهاى ساحلى تورآنتاليا آشنا كنيم.

ساحل شهر آنتاليا

آنتاليا مركز استان آنتاليا مقلب به مرواريد مديترانه به عنوان يكى از محبوبترين مقاصد تركيه و همچنين درياى مديترانه شناخته مى شود.

در تمام طول سال مخصوصا در تابستان ميزبان مسافران از سراسر دنيا مى شود آنتاليا كه از اولين انتخاب هاى گردشگران داخلى و بين المللى برای تفریحات آبی و ساحلی در تركيه به شمار مى رود.

با آب و هواى مديترانه اى ،زيبايى هاى طبيعى و تاريخى ،شب هاى رنگارنگ ،فعاليت هاى منحصر به فرد آبى و تفريحى ،خط ساحلى معروف جهانى بازديد كنندگان خود را به سوى خود مى كشانند.

اگر مى خواهيد تعطيلات به يادماندنى را تجربه كنيد حتما به آنتاليا سفر كنيد.

ساحل شهر كمر و شهر آلانيا

كمر از شهرهاى پرطرفدار و توريستى تركيه است كه داراى زيبايى طبيعى ،سواحل طولانى و سنگريزه اى ،زيبايى هاى تاريخى و نقاط گردشگرى مهمى است كه گردشگران را به سوى خود سوق مى دهد.

اين شهر ساحلى تفريحات آبى متنوعى دارد و از نظر زيبايى و امكانات فرقى با آنتاليا ندارد تماشاى غروب خورشيد در اين شهر بسيار لذت بخش است .

آلانيا بزرگترين شهر ساحلى آنتاليا است كه نه تنها با زيبايى هاى طبيعى ،فصل طولانى تعطيلات ،فرصت هاى ورزشى و تفريحى بلكه به عنوان يك مكان جذاب با حمل و نقل بسيار گسترده سازماندهى شده و امكانات رفاهى و اقامتى بهشت گردشگرى به شمار مى رود.

در حال حاضر منطقه اى جذاب براى گردشگران خارجى و داخلى به حساب مى آيد و در طى سال ها با رونق گردشگرى بسيار پيشرفت كرده است .

آنتالیا و تفریحات ساحلی

                 آلانیا و تفریحات ساحلی

ساحل شهر های سیده و فينيكه

سيده يكى ديگر از شهرهاى زيباى آنتاليا است كه با زيبايى هاى طبيعى و آثار تاريخى همانند بهشت روى زمين است. اين شهر از مقاصد مهم آنتاليا به حساب مى آيد كه به خاطر امكانات مدرن و گسترده رفاهى از طرف گردشگران مورد توجه قرار مى گيرد.

اين منطقه ١٥كيلومتر با آنتاليا فاصله دارد و به راحتى در دسترس است سيده يكى از شهرهاى قديمى آنتاليا است كه قدمت زيادى دارد.

فينيكه در جنوب شبه جزيره تكه واقع شده است كه ساحل آن از مقاصد محبوب گردشگرى به شمار مى رودبا اين حال فينيكه به خاطر نارنگى هايش معروف است.

ساحل زیبا و بکر کاس

                ساحل زیبا و بکر کاس

ساحل كاس و كالكان

كاس در غرب آنتاليا واقع شده و همانند سرزمين عجايب است در اين مكان به هرچى دست بزنيد زنده مى شود و تجربه واقعى به شما هديه مى دهد.

اين شهر ساحلى در شهر باستانى Antiphellos در سايه كوه هاى تائوروس قرار دارد و با زيبايى طبيعى و معمارى اش مورد توجه قرار گرفته است بنابراين اگر مى خواهيد به جاى غرق شدن در امكانات بى نظير در سواحل آرام لذت ببريد و با تاريخ و فرهنگ منطقه آشنا شويد كاس بهترين مكان براى اقامت است.

كالكان يكى از مكان هاى برجسته زندگى شبانه آنتاليا به شمار مى رود با خانه هاى نوستالژيك ومسيرهاى آبى خود شما را به سوى خود مى كشاند.

خليج كالكان در حال حاضر به شهرت جهانى رسيده است و جاى مناسب براى گشت و گذار و احياى روح و روان است در سفر به اين منطقه از خوردن غذاهاى دريايى غافل نشويد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بازديد از ٥معبد باستانى و تاریخی در تركيهبازديد از ٨جاذبه در منطقه درياى سياه در ترکیه