برترين سالن كنسرت در استانبول

تور استانبول براى آنها كه طرفدار موسيقى هستند مقصدى جذاب براى سفر به حساب مى آيد. شهرى كه در خيابان هاى معروفش ،هنرمندان خيابانى را خواهيد ديد و علاوه بر سالن هاى بزرگ كنسرتى كه وجود دارد سالن هاى كوچك نيز براى چنين برنامه هايى پيدا خواهيد كرد در اينجا مى خواهيم سرى به بهترين سالن هاى كنسرت بزنيم.

سالن کنسرت Zorlu Performing Arts center

اين سالن بسيار بزرگ و معروف در محله Zincirlikuyu در منطقه بشيكتاش قرار دارد و يكى از بهترين مجموعه سالن هاى كنسرت و اجراى هنرى در استانبول به حساب مى آيد.

كه بزرگترين كنسرت هاى شهر را ميزبانى مى كند در كل ٧سالن بزرگ براى اين مكان در نظر گرفته شده است كه سه برنامه در روز برگزار مى كند جدا از كنسرت هاى مختلف برنامه هاى موسيقيايى ديگر و اجراى تئاتر برتر در شهر را مى توانيد در اين سالن تماشا كنيد.

سالن کنسرت روباز Cemil Topuzlu open Air Theater

اين مكان به عنوان يك سالن روباز در حال فعاليت است و ازجمله ديگر جاهاى محبوب استانبول براى كنسرت هاى بزرگ از خوانندگان معروف محسوب مى شود.

البته اين مكان بيشتر براى كنسرت هاى شلوغ در تابستان مورد استفاده قرار مى گيرد. و در كنار برنامه هاى مختلف هنرمندان بسيارى هنر نمايى مى كنند.

اجرای موسیقی کلاسیک در سالن کنسرت روباز Cemil Topuzlu open Air Theater

اجرای موسیقی در سالن کنسرت  Cemil Topuzlu open Air Theater

Kucukciflik Park

يكى ديگر از مكان هاى روباز براى كنسرت هاى شلوغ كه در منطقه شيشلى واقع شده است كه ميزبان هنرمندان خارجى و داخلى است و هميشه بليط هاى آن به سرعت به فروش مى رود اين مكان جايى بى نظير و جذابى است كه مى توانيد از يك كنسرت پاپ در محيطى روباز لذت ببريد.

سالن کنسرت Cemal Resit Rey Concert Hall

اگر علاقمند موسيقى كلاسيك هستيد حتما بايد سرى با سالن Cemal Resit Rey Concert Hallبزنيد اين سالن بزرگ توسط شهردارى اداره مى شود و نام يكى از آهنگ سازان معروف تركيه روى آن گذاشته شده است.

Sureyya Opera House

براى افرادى كه دوست دارن در اپرا شركت كنند سالنى عالى در استانبول وجود دارد. Sureyya Opera House يك سالن زيبا با ظرفيت نسبتا كمى است كه اجراهاى مختلف اپرا بيشتر به هنرمندان خارجى اختصاص دارد.

اين سالن قدمت طولانى دارد و در سال ١٩٢٧تاسيس شده است اما يكبار در سال ٢٠٠٧ سالن به طور كلى نوسازى شده است و با تجهيزات به روز مجهز گشته است .

Salon IKSL

اين سالن بزرگ در طبقه اول و در بخش ورودى مجموعه فرهنگ و هنر استانبول (IKSL)واقع شده و از جمله ديگر سالن هاى مهم موسيقى و اجراى هنرى در اين شهر به حساب مى آيد كه برنامه هاى مختلف در كلاس ها و ژانر هاى مختلف موسيقى در آن برگزار مى شود .اگر از طرفدارن موسيقى هستيد اگر مى خواهيد در فستيوال هاى موسيقيايى شركت كنيد حتما بايد به سراغ Salon IKSLبرويد .

سالن بزرگ کنسرت Volkswagen Arena

         سالن بزرگ کنسرت Volkswagen Arena

سالن بزرگ کنسرت Volkswagen Arena

يكى از بزرگترين سالن هاى كنسرت در استانبول اين سالن است كه ظرفيتى حدود ٤٥٠٠تا٥٥٠٠نفر را دارد كه براساس نوع برنامه و دكوراسيون متفاوت است.

اين سالن مدرن و لوكس داراى ٢٤لانج خصوصى ٨٨بخشVIPو بسيارى از امكانات ديگر است كن باعث شده يكى از مهمترين و بهترين مجموعه هاى فرهنگى در كل استانبول به حساب آيد البته به دليل گران بودن بليط هاى اين سالن تنها خوانندگان معروف ترك و خارجى در آن برنامه اجرا مى كنند.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

بازديد از ٨جاذبه در منطقه درياى سياه در ترکیهبرترين رستوران هاى روف تاپ استانبول