برترين رستوران هاى روف تاپ استانبول

استانبول از آن دسته مقاصدى است كه براى هر سليقه اى چيزى در خود دارد مخصوصا در زمينه غذايى كه جدا از غذاهاى بسيار خوشمزه سنتى و تركى تقريبا اكثر غذاها از هر كجاى دنيا را بخواهيد مى توانيد در آن تهيه كنيد.

همچنين از لحاظ مكانى استانبول رستوران هاى متعددى دارد از مكان هاى مقرون به صرفه تا مكان هاى لاكچرى و لوكس همه و همه را در خود جاى داده است.

اما با توجه به مناظر زيبايى كه استانبول در خود جاى داده است در اينجا مى خواهيم بهترين رستوران هاى روف تاپ اين شهر را به شما معرفى كنيم.رستوران هايى كه نماى عالى از شهر را در اختيار شما مى گذارد.

رستوران Sunset Grill

يكى از بهترين رستوران هاى استانبول Sunset است كه حدود ٢٥سال است كه در اين مكان فعاليت مى كند چندين جايزه بين المللى را از آن خود كرده است.

بنيان گذار اين رستوران جميز برد است كه علاوه بر اين يك رستوران كاليفرنيايى نيز تاسيس كرده است اين رستوران غذاهاى خوشمزه و با كيفيت مديترانه اى ،تركى و ژاپنى و انواع نوشيدنيها نيز ارائه مى دهد. روف تاب اين رستوران علاوه بر دكور زيبايى كه داردمناظر عالى از تنگه بسفر را در اختيار مشتريان مى گذارد.

رستوران روف تاپ در استانبول

               رستوران روف تاپ در استانبول

رستوران Restaurant 24 و Mika

يكى از رستوران هاى معروف تركيه Mikaاست كه درليست ٥٠رستوران برتر دنيا قرار گرفته است .اين مكان در روف تاپ هتل پالاس قرار دارد مناظر بسيار ديدنى از شاخ طلايى را برايتان به نمايش مى گذارد در اين رستوران انواع غذاهاى بين المللى و تركى را مى توانيد سفارش دهيد و نوش جان كنيد .

بسيارى از رستوران روف تاب استانبول بر بالاى هتل هاى اين شهر قرار دارند و Restaurant 24 نيز در بخشى از هتل گالاتا به حساب مى آيد اين رستوران نماى بسيار عالى از بخش قديمى شهر را به نمايش مى گذارد اين رستوران غذاها و دسرهاى عالى سرو مى كند و صبحانه هاى بى نظير ارائه مى دهد.

رستوران Istanbul 360

          رستوران Istanbul 360

Istanbul 360

رستوران Istanbul 360 در دل استانبول در ميدان تكسيم واقع شده است و دسترسى به آن بسيار آسان و راحت است. اين رستوران شيك و لاكچرى غذاهاى بسيار خوشمزه ارائه مى كند و با توجه به مكانى كه قرار دارد نماى عالى 360درجه از شهر را پيش روى شما خواهد گذاشت كه اخر هفته هاى به يك كلاب شلوغ و عالى تبديل مى شود.

رستوران seven Hills Restaurant

اين رستوران بسيار رستوران خوبى است و قيمت غذاهاى اين رستوران چندان گران نيست اين رستوران به دليل منظره ى زيبايى كه از ميدان سلطان احمد ،ايا صوفيه و قصر توپكاپى دارد در ليست امروز ما قرار گرفته است منوى seven Hills Restaurant تنوع بسيار بالايى دارد و غذاهاى تركى ،غذاهاى دريايى و انتخاب هاى بين المللى را پيش روى شما مى گذارد.

نمای زیبا از رستوران Banyan ortakoy

   نمای زیبا از رستوران Banyan ortakoy

Banyan ortakoy

همانطور كه از اسم اين رستوران پيداست Banyan در جاى متفاوتى قرار دارد و در مجاورت تنگه بسفر واقع گشته و يك نماى بسيار زيبايى از استانبول را پيش روى شما مى گذارد. اين مكان نه تنها به دليل نماى پل معروف استانبول بلكه به خاطر تركيب خاص غذايش معروف است مانند غذاهاى تركى كه با ادويه هاى تايلندى تركيب شده و يا غذاهايى كه كاملا سبك گياهى دارند .

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

برترين سالن كنسرت در استانبولآشنايى با مسجد ييولى مناره آنتاليا