انواع تفريحات آبى در کمر آنتاليا

كمر، منطقه اى تاريخى و باستانى در دل آنتاليا و در كنار سواحل و جنگل هاى كاج است كه جاذبه هاى گردشگرى فراوانى را در خود جاى داده است.

کمر آنتالیا بسيار در بين گردشگران خارجى پر طرفدار است. مهمترين جاذبه هاى اين منطقه تفريحات آبى و متنوع آن می باشد كه از تنوع بالايى برخوردار است در اينجا مى خواهيم به مهمترين تفريحات آبى در كمر آنتاليا بپردازيم.

غواصى و پاراسيلينگ در سفر به کمر آنتالیا

غواصى در كمر يكى از پر طرفدارترين ورزش هاى آبى است كه قالبا در امتداد فضاهاى بزرگ خليج كمر و اطراف آن صورت مى گيرد. خط ساحلى زيباى كمر اين استراحتگاه را به يك مكان عالى براى غواصى تبديل كرده است.

در طى اين ماجراجويى مى توانيد در آب هاى زلال مديترانه اى غوطه ور شويد و از زندگى دريايى رنگارنگ و نيز غارهاى زير آب بازديد كنيد .جالب است بدانيد كه اگر شناگر حرفه اى نباشيد مى توانيد از لذت غواصى در اين آب ها برخوردار شويد ومربيان و تجهيزات غواصى در اختيار شما قرار مى گيرد.

لاشه كشتى پاريس كه قدمت آن به جنگ جهانى اول باز مى گردد يكى از پر طرفدارترين نقاط غواصى است كه در امتداد درياى كمر قرار دارد.

غواصی در کمر آنتالیا

           لذت غواصی در کمر آنتالیا

پاراسيلينگ در كمر در امتداد خط ساحلى زيباى اين محدوده طرفداران بسيارى داشته و هميشه در اين حوالى گردشگران بسيارى را خواهيد ديد كه سوار بر طناب به قايق بسته شده اند و در ميان آسمان و دريا رها شده اند علاوه بر هيجان پرواز مى توانيد از مناظر اطراف لذت ببريد .

تفریح جذاب رفتينگ در کمر آنتالیا

      تفریح جذاب رفتينگ در کمر آنتالیا

رفتينگ یکی از تفریحات آبی در کمر آنتالیا

تجربه رفتينگ در آنتاليا در رودخانه دره كپرولو يكى از پر طرفدارترين و هيجان انگيز ترين فعاليت هاى ورزشى در فضاى باز در كمر در تمام منطقه به شمار مى آيد.

دره كپرولو در منطقه ماناوگات آنتاليا در پارك ملى قرار دارد و رودخانه آن براى رفتينگ بسيار مناسب است در طى حركت در مسير رودخانه مى توانيد از مناظر زيباى اطراف ديدن كنيد.

رفتينگ در تنگه كپرولا معمولا با كاياك هاى ٢نفره و يا قايق هاى ٦نفره انجام مى شود. دره كپرولو همچنين زيبايى هاى طبيعى بى نظيرى را به گرذدشگران ارائه مى دهد و گردشگران مى توانند از پياده روى ،گشت و گذار ،آفرودسافارى ،كمپينگ ،غذاخوردن در رستوران در كنار رودخانه و يا اقامت در هتل هاى منطقه با چشم اندازى زيبا لذت ببرند.

تجربه تنگه نوردى را در کمر آنتالیا فراموش نکنید

تنگه گوينوك يكى از پر طرفدارترين مكان هاى ديدنى و شگفتى هاى طبيعى منطقه كمر به حساب مى آيد. تنگه نوردى در اين منطقه به علاقمندان توصيه مى شود.

گردشگران مى توانند زيبايى هاى طبيعى بسيار جالب توجهى را مشاهده كنند مى توانند در آبشارهاى باشكوه و جنگل هاى طبيعت به پياده روى بپردازند.

در كنار مسير تنگه استخرهاى طبيعى براى خنك شدن مسافران وجود دارد در انتهاى دره به دره اصلى مى رسيد كه مى توانيد در آب هاى سرد آبتنى كنيد و از صخره ها به سمت بالاى دره حركت كنيد و از آبشارها ديدن كنيد در ورودى تنگه چندين بوفه و رستوران و امكانات رفاهى مختلف وجود دارد.

قایقسواری در کمر آنتالیا

          قایق سواری در کمر آنتالیا

قايق سوارى یکی از تفریحات جذاب در کمر آنتالیا

سفرهاى روزانه با قايق در مسير خط چشمگير ساحلى مديترانه در امتداد كمر در آنتاليا يكى از هيجان انگيز ترين تفريحات براى كسانى به حساب مى آيد.

تفریحی که مى خواهند يك روز عالى را تجربه كنند آفتاب بگيرند و از ديدن انواع ماهى ها و موجودات دريايى لذت ببرند و در آبهاى زلال به شنا و غواصى بپردازند.

همچنين مى توانيد نهارتان را در قايق ميل كنيد و از فضاى اطراف لذت ببريد اين قايق ها بسيار راحت بوده و داراى تختخواب براى آفتاب گرفتن ،سرويس بهداشتى ،تجهيزات غواصى و انواع خوراكى ها و نوشيدنى هاى متنوع هستند .اين قايق ها صبح ها مسافران خود را از اسكله مركز سوار مى كنند و بعد از ظهر به پايان مى رسند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

اطلاعات ضرورى در مورد كوش آداسىبازديد از درياچه سالدا در آنتاليا