بهترين سفرهاى روزانه از ازمير

ازمير شهرى بندرى و تاريخى و از شهرهاى بزرگ تركيه است كه در امتداد سواحل بسيار زيباى درياى اژه قرار دارد و به مكانى دنج و محبوب براى مسافران تورازمير تبديل شده است.

با همه اينها دو روز اقامت براى گردش و تفريح هاى ساحلى كافى مى باشد اما اگر فرصت بيشترى براى گشت و گذار داريد مى توانيد از نقاط نزديك و اطراف ازمير هم ديدن كنيد تا از جاهاى بيشترى بهره مند شويد.

از ازمير سفرهاى يك روزه مختلفى از گردش ساحلى تا مناظر مهم تاريخى با يكى دو ساعت رانندگى در دسترس هستند.

سفر به چشمه و آلاچاتى از ازمیر

چشمه يكى از محبوب ترين مقاصد تابستانى تركيه مخصوص براى جوانان است كافه هاى اين شهر ساحلى پر از گردشگران مى شود. شما در اين مكان به همه چيز دسترسى خواهيد داشت از خانه هاى اجاره اى زيبا و كلوپ هاى ساحلى مى توانيد بهره مند شويد كه روزانه مهمانى هاى ساحلى برگزار مى كنندو فضايى بسيار شاد دارند.

شما در اينجا مى توانيد از خانه هاى سنگى لذت ببريد و به موج سوارى بپردازيد و لحظات خوبى را سپرى كنيد و عصرها به گشت و گذار در كوچه پس كوچه ها بپردازيد و به تماشاى غروب خورشيد بنشينيد.

اورلا شهری در ازمیر

اين يكى از شهرهاى كوچك ازمير است كه به دليل باغ های ميوه و نوشيدنى هايش شهرت دارد و نوشيدنى هاى اين منطقه بسيار زبانزد است و سابقه توليد آن ها به ٤هزار سال پيش بر مى گردد.

در اين شهر مى توانيد از باغ های ميوه ديدن كنيد و از انواع نوشيدنى هاى محلى لذت ببريد. در اين منطقه مى توانيد به دوچرخه سوارى بپردازيد و لذت ببريد.

شيرينچه بهترین روستا در ازمیر

          شيرينچه بهترین روستا در ازمیر

شيرينچه روستایی در ازمیر

شيرينچه يكى از بهترين روستاهاى ازمير است كه خانه هاى يونانى و خيابان هاى سنگفرش و مردم مهربان دارد كه باعث شده به يك تفرجگاه عالى تبديل شود.

حتما از هتل نيشانتان ديدن كنيد كه مالك آن با مرمت خانه هاى فوق العاده دهه٩٠هتلى جذاب را پديد آورده است و غذاهاى خوشمزه سرو مى كند و مواد اوليه غذاها از باغات اين منطقه كه خودشان پرورش داده اند تهيه مى شود. بازديد از شيرينچه يكى از بهترين كاراست كه مى توانيد انجام دهيد.

شهر افسوس

        شهر تاریخی افسوس در ازمیر

افسوس و پرگامون در ازمیر

افسوس يكى از جاهايى است كه از نقاط مختلف گردشگران به آنجا مى روند اين شهر يونان باستان كه در قرن ١٠قبل از ميلاد ساخته شده است و با معبد آرتميس يكى از هفت عجايب دنيا به شمار مى رود شما از ازمير با استفاده از اتوبوس مى توانيد از اين منطقه ديدن كنيد.

پرگامون يكى از ديدنى ترين جاذبه هاى تاريخى در شهر ازمير است كه به گردشگران توصيه مى شود حتما از آن ديدن كنند .پرگامون نيز يك شهر يونان باستان بود كه بقاياى آن همچنان تحت تاثير بازديدكنندگان از سراسر جهان مى باشد .اين شهر تاريخى در سال٢٠١٤به ثبت ميراث جهانى يونسكو رسيده است و امروزه گردشگران زيادى از نزديك از آن ديدن مى كنند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

اقامت ارزان در بهترين هاستل هاى كاپادوكيا