بهترين رستوران هاى آسيايى استانبول

استانبول شهرى منحصر به فرد و جذاب در دو قاره اروپا و آسيا است كه جزو بهترين مقاصد دنيا به حساب مى آيد. بخش آسيايى استانبول مخاطب كمترى دارد و نسبت به قسمت اروپايى پر جمعيت تر است.

بيشترين جاذبه هاى گردشگرى در قسمت اروپايى استانبول واقع شده است به همين دليل بيشتر افراد را به خود جذب مى كند با اين حال قسمت آسيايى بسيار سرسبز و محيطى دل انگيزى نسبت به قسمت اروپايى دارد.

اگر به دنبال جاى دنج هستيد قسمت آسيايى براى شما مناسب تر خواهد بود در اينجا مى خواهيم به بهترين رستوران هاى آسيايى استانبول بپردازيم.

رستوران Kroren Resturant

براى علاقمندان غذاهاى آسيايى اين رستوران بهترين گزينه خواهد بود منوى اين رستوران شامل غذاهاى آسيايى ،آسياى مركزى و چينى مى شود. اين رستوران دكوراسيونى بسيار شيكى دارد.

ديواره هاى كرم رنگ تيره با ميز و صندلى هاى چوبى قهوه اى و تابلوهاى زيبا با طرح طبيعت آسياى شرقى حس و حال عجيبى به محيط داده است.

علاوه بر اين غذاهاى حلال و بدون گلوتن ،گياهخوارى هم در منوى اين رستوران وجود دارد.اين رستوران قيمت هاى متوسط رو به بالا دارد.

رستوران آسیایی Cok Cok Thai

از نام رستوران پيداست كه با رستوران آسيايى روبرو هستيد اين رستوران مدرن و جذاب كه از ميز و صندلى پر شده است شيشه هاى زيادى در سمت ورودى دارد كه نور زيادى را به داخل وارد مى كند.

منوى اين رستوران شامل غذاهاى متنوعى آسيايى و تايلندى است و غذاهاى حلال و بدون گلوتن در نظر گرفته شده است .

رستوران زوما با غذاهای آسیایی

      رستوران زوما با غذاهای آسیایی

رستوران ZUMA

زوما يكى از رستوران هاى فوق العاده در بخش آسيايى استانبول است كه حال و هواى شرقى در آن نمايان است. در اين رستوران هنگام طبخ غذاها مى توانيد از آشپزخانه اپن آن تماشا كنيد.

اين رستوران منويى از انواع سوشى ،غذاهاى دريايى ،ژاپنى و آسيايى است .كه در منوى آن غذاهاى وگان نيز به چشم مى خورد.

رستوران های آسیایی Banyanو  Az Cok Thai

يكى ديگر از رستوران هاى گران قيمت استانبول كه نمايى بى نظير از بسفر و مسجد اورتاكوى را ارائه مى دهد. اين رستوران با دو فضاى بيرونى و داخلى امكان غذاخوردن در فضاى آزاد را فراهم كرده است.

دورتادور آن با شيشه دوجداره پوشيده شده كه مى توانيد در زمستان ها در آنجا لم دهيد و غذاى دلخواه خود را با منظره اى زيبا ميل كنيد و لذت ببريد.

منوى اين رستوران شامل غذاهاى مدرن و آسيايى مى شود و همچنين غذاهاى حلال و بدون گلوتن و وگان را مى توانيد در اين رستوران سفارش دهيد و نوش جان كنيد .

اگر مى خواهيد حس بودن در تايلند را در استانبول تجربه كنيد به رستوران تايلندىAz Cok Thai برويد. اين رستوران منويى از غذاهاى رنگارنگ و خوشمزه كه شامل گزينه هايى آسيايى ،اروپايى ،تايلندى و وگان مى باشد.

در اين رستوران شما مى توانيد غذاهاى خوشمزه آسيايى را به شكل شرقى و با چاپستيك هاى استيل ميل كنيد و تجربه به يادماندنى كسب كنيد.

بهترين رستوران هاى آسیایی

             بهترين رستوران هاى آسیایی

Shang Palace

اين رستوران شيك و مدرن با طراحى داخلى كم نور جايى براى استراحت و آرام گرفتن بعد از كلى گشت و گذار و فعاليت است. صندلى ها مخملى و شيك هستند كه خستگى را از تنتان در مى كنند.

منوى اين رستوران شامل غذاهاى چينى و آسيايى مى شود كه همه غذاها با كيفيت بالا طبخ داده مى شود اين رستوران با قفسه هاى چسبيده به ديوار با ظروف ساده و زيبا تزيين شده است.منوى اين رستوران قيمت بالايى دارد اما ارزش امتحان كردن را دارد.

Maromi

اگر مى خواهيد در رستوران كاملا اصيل و سنتى غذاميل كنيد اين رستوران گزينه بسيار خوبى است. در فضاى داخلى آن افراد ژاپنى بسيارى خواهيد ديد.

براى طرفداران سوشى و غذاهاى دريايى اين رستوران انواع رنگ ها و مزه ها را دارد البته به جز غذاهاى دريايى در اين رستوران غذاهاى آسيايى نيز مى توانيد سفارش دهيد فضاى داخلى اين رستوران به سبك سنتى است كه مى توانيد از غذاها نهايت لذت را ببريد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترين سفرهاى روزانه از ازميرمعرفی هتل های ساحلی در سواحل ترکیه