بهترين رستوران در كوش آداسى

حتى اگر بارها به جايى سفر كنيد بازهم هنگام سفر دنبال جاهاى جديد براى غذا خوردن مى گرديد. در ازمير فرهنگ غذايى مردم بسيار متنوع است و هميشه با اين سوال مواجه خواهيد شد كه براى خوردن غذاهاى متنوع و مديترانه اى كجا را انتخاب كنيد در اينجا مى خواهيم به بهترين غذاخورى هاى كوش آداسى بپردازيم.

بهترين رستوران هاى كوش آداسى براى خوردن غذاهاى تركى

يكى بهترين رستوران براى خوردن غذاهاى سنتى تركى در كوش آداسى رستوران آنتپلى است اين رستوران فعاليت خود را از سال١٩٧٢آغاز كرده است و فضاى عالى و دوستانه اى را ارائه مى دهد.

داراى منوى متنوع است كه انواع غذاها مثل كباب و كوفته را ارائه مى دهد اين مكان يكى از بهترين مکان  براى سرو صبحانه در كوش آداسى است .

يكى ديگر از جاهاى بسيار خوبى كه خوردن غذاهاى محلى در آن توصيه مى شود رستورانErzican است اين مكان طرفداران بسيارى بين مردم و گردشگران دارد .قيمت غذاهاى اين رستوران بسيار مناسب است.

سرو غذاهای لذیذ در بهترين رستوران در كوش آداسى

  سرو غذاهای لذیذ در رستوران در كوش آداسى

بهترين رستوران ها در كوش آداسى براى خوردن غذاهاى مديترانه اى

با توجه به شرايط و موقعيت جغرافيايى كوش آداسى در رستوران هاى اين شهر انواع غذاهاى مديترانه اى و يونانى سرو مى شود غذاهاى دريايى معمولا با ماهى تازه درست مى شود و طعم بسيار خوبى دارند.

يكى از بهترين مكان ها براى سرو غذاها رستورانBlue Fish است كه در مركز شهر قرار دارد و غذاهاى خوشمزه در فضاى عالى همراه با موسيقى سنتى ارائه مى دهد.

اگر به دنبال يك انتخاب عالى هستيد رستوران كيوى يكى از بهترين گزينه ها است كه غذاهاى خوشمزه را با منظره عالى از دريا را سرو مى كند.

رستوران های کوش آداسی

       رستوران های کوش آداسی

بهترين رستوران  كوش آداسى براى داشتن ساعاتى خوش و شاد

تركيب يك غذاى خوب و داشتن ساعاتى خوش و شاد يك تركيب عالى در سفر به مقصدى ساحلى همچون كوش آداسى به حساب مى آيد.

به همين دليل خوردن شام در يك كلاب عالى همچون  Boboplكه يك اقامتگاه ساحلى كوش آداسى قرار دارد يك انتخاب مناسب به حساب مى آيد .اين كلاب جاز يك كافه رستوران در خود دارد كه همه وعده هاى غذايى را سرو مى كند.

اگر براى سرو شام به اين رستوران برويد در برنامه هاى شاد آن شركت كنيد و از موسيقى لذت ببريد.

بهترين رستوران در كوش آداسى براى خوردن غذاهاى بين المللى

غذاهاى دريايى و تركى در نهايت موردسليقه همه نيستند و هميشه بايد غذاهاى بين المللى را مدنظر داشته باشيد رستوران Big bens را توصيه مى كنيم كه برخلاف اسمش غذاهاى مختلف پيتزا نيز در آن سرو مى شود.

اگر موقع يكى از فوتبال هاى مهم در اين شهر هستيد مى توانيد براى تماشاى آن به اين محل برويد رستوران چينى نيز انتخاب خاص و متفاوتى خواهد بود كه غذاهاى شرقى را ارائه مى دهد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

معرفی هتل های ساحلی در سواحل ترکیهلذت نوشیدن بهترين قهوه در كافه های ازمير