لذت نوشیدن بهترين قهوه در كافه های ازمير

ازمير هم مانند شهرهاى بزرگ ديگر داراى كافه ها و رستوران هاى بسيارى است و در كنار ساير جاذبه هاى گردشگرى، بهترين امكانات را براى شكم گردى و دورهمى ها در نظرگرفته  است.

در ازمیر برای نوشیدن قهوه مى توانيد گزينه هاى زيادى براى انتخاب داشته باشيد. اگر در هنگام گشت و گذار در ازمير هوس قهوه كرده ايد بايد بدانيد كه مى توانيد به راحتى از قهوه ترك سنتى گرفته تاگزينه هاى ديگر كاپوچينو ،اسپرسو و غيره را سفارش دهيد و نوش جان كنيد.

در يكى از بهترين كافه ها براى خوردن قهوه در ازمير لحظات خوبى را تجربه كنيد.

Two Cups کافه

اين كافه دانه هاى قهوه باكيفيت را از سراسر جهان انتخاب مى كند تا نوشيدنى هاى بسيار لذيذى را ارائه دهد در اين كافه انواع دسرهاى خانگى لذيذرا مى توانيد امتحان كنيد.

 کافه در ازمیر Baristocrat 3rad Wave

در اين كافه نوشيدنى ها از قهوه هاى وارداتى يا كيفيت تهيه مى شود شما مى توانيد انواع مختلفى از قهوه را با سبك هاى مختلف دم كردن تهيه و نوش جان كنيد.

كاركنان اين كافه بسيار خوش برخورد هستند و به شما در انتخاب قهوه كمك مى كنند. در اين كافه انواع لوازم و تجهيزات قهوه به فروش مى رسد.

نوشیدن قهوه در کافه های ازمیر

        نوشیدن قهوه در کافه های ازمیر

نوشیدن قهوه در کافه Brothers coffee

در اين كافه هميشه شاهد افرادى خواهيد بود كه در فضاى داخلى و بيرون كافه در حال استراحت و نوشيدن قهوه هستند در اين كافه از كورتادو گرفته تا قهوه فيلتر شده و حتى قهوه ترك را مى توانيد سفارش دهيد و نوش جان كنيد.

اين كافه فعاليت خود را از سال٢٠١٦آغاز كرده است و در بين مردم محلى و گردشگران از محبوبيت بسيارى برخوردار است.

کافه 97Coffee

اين كافه توسط دو دوست در سال١٩٩٧افتتاح شده است و تا به امروز مشغول به فعاليت هستند و خدمات به مشتريان ارائه مى دهند در اين كافه انواع قهوه هاى خوشمزه سرو مى شود و كيك ها و دسرهاى خانگى بسيار زبان زد است اين دسر ها توسط مادر يكى از اين دو دوست تهيه مى شود.

Münire

اين كافى شاپ از شهرت بسيارى برخوردار است و فضايى كاملا نوستالژيك را در اختيار مخاطبان خود قرار مى دهد و علاوه بر قهوه اجناس عتيقه و قديمى ارائه مى دهد.

جالب است بدانيد علاوه بر قهوه تركى خوشمزه حدود ٢٠نوع نوشيدنى تركى و مطرح سرو مى شود اين كافه فضاى كوچك دارد نمى توانيد ساعت ها در آن وقت بگذرانيد زيرا افراد زيادى منتظر ميز خالى هستند.

Şükrü Bey in Yeri

اين كافه در كاروانسراى زيبا به نام Kızlarağası Hanı واقع شده است و قدمت آن به سال١٧٤٤بر مى گرددفضاى اين كافه تاريخى بوده و شما را به گذشته مى برد و فضاى سنتى دارد در اين كافه قهوه ها در فنجان هاى سنتى دم مى شود كه دركمترجايى ديده مى شود و فنجان هاى آن بسيار داغ هستند نبايد براى خوردن اين نوشيدنى لذيذ عجله كنيد.

لذت نوشیدن قهوه ترک در ترکیه

          لذت نوشیدن قهوه ترک در ترکیه

کافه Poka Coffee Roastres

كافه Poka از مكان هايى است كه ساعتها مى توانيد در آن خوش بگذرانيد و از دورهمى با خانواده و دوستان لذت ببريد. اين كافه با تركيب رنگ زرد و سبز طراحى شده است و باريستاهاى حرفه اى جو گرم و صميمى را ايجاد مى كنند و قهوه بسيار لذيذى را سرو مى كنند.

Awake

در آخر به اين كافه زيبا مى رسيم كه فضاى بيرونى آن پر از گلها و گياهان است اين كافى شاپ داراى منوى روزانه است و مى توانيد گزينه هاى هر روز را روى ليست مشاهده كنيد شما مى توانيد انواع قهوه و اسپرسو با طعم و كيفيت هاى عالى سفارش دهيد در اين كافه انواع دمنوش ها و دسرها دلچسب نيز سرو مى شود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

بهترين رستوران در كوش آداسى