گلوبال کادرو و نحوه شکل گیری این مؤسسه بین المللی در کشور ترکیه                      
 
         
 
   
   
 
 
 
         
 

خدمات مهاجرت و کسب و‌کار در ترکیه برای تمام ملیتها  

   

مرکز راهنمایی امور حقوقی و ثبتی و بازرگانی ایرانیان ترکیه  

   

گلوبال کادرو در قدم اول هدف و‌توانایی شما را برای رسیدن به آن می سنجد و این اولین قدم برای کمک به متقاضیان در راستای اهداف خود در خارج از کشور است. گلوبال کادرو بنا ندارد الزاما شما را در مسیری که انتخاب کرده اید وارد نماید بلکه ای بسا با بررسی موانع و‌مشکلات احتمالی شما را از انتخاب آن مسیر منصرف یا در مسیر بهتری قرار می دهد و این معنای واقعی مشاوره و اقدام است که میتوانید از گلوبال کادرو انتظار داشته باشید.  

     

تشکیل مؤسسه ای به نام گلوبال کادرو

بنیان موسسه گلوبال کادرو وقتی گذاشته شد، که در سال 2000 بنیانگذار آن به عنوان یک دانشجو و تنها مترجم رسمی چهار زبانه در استانبول کار خود را آغاز کرد. به عنوان یک مترجم منحصر به فرد چهار زبانه در منطقه آکسارای استانبول، معروف شد.

بعدها در قالب یک دارالترجمه به صورتی منسجم تر فعالیت خود را ادامه داد.

موسسه مهاجرتی گلوبال کادرو استانبول، که سالها در قالب دارالترجمه ایرانیان استانبول فعالیت نموده. و از سوی ایرانیان ساکن ترکیه و استانبول کاملا شناخته شده است. و از حسن شهرت برخوردار است. کار خود را در سال 2013 در منطقه یوسف پاشا واقع در منطقه شهرداری فاتح در استانبول، شروع کرد.

گسترش گلوبال کادرو

با گسترش فعالیت از صرفا ترجمه، به فعالیت های مشاوره و اقدام در زمینه های مهاجرت، ازدواج در ترکیه ، ثبت شرکت گسترش داد. و در مدت دو سال تبدیل به یکی از مؤسسات به نام و منحصر به فرد در استانبول گردید.

نه تنها به ایرانیان، بلکه به افرادی از ملیت های گوناگون، خدمت رسانی می کند. و با کمک پرسنل تحصیل کرده خود از سراسر جهان خدماتی ارائه می دهد .

این خصیصه منحصر به فرد باعث شده است که گلوبال کادرو همانگونه که از نامش پیداست، (گلوبال = جهانی ، کادرو = کادر-پرسنل- اکیپ) موسسه ای با اعتبار جهانی گردد.

امروزه نه تنها نامی آشنا برای ایرانیان در ترکیه است. بلکه عرب زبانان در استانبول آن را با نام غلوبال کادرو و انگیسی زبانان و ترکیه ای ها آن را با نام Global Kadro می شناسند.

اساس این مؤسسه بین المللی و چند منظوره بر مشاوره و اقدام پایه گذاری شده است. مؤسسه گلوبال کادرو هدف خود را بر خدمات جانبی صنعت جهانگردی، از قبیل مشاوره حقوقی ازدواج، ثبت شرکت و اخذ اقامت بنا نهاده.

به دلیل قدمت این مؤسسه در امر ترجمه مدارک، از دارالترجمه گلوبال کادرو به عنوان پایه تمامی این اقدامات بهره می برد.

در کنار ترجمه مدارک، کنفرانس ها و سمینارها و کارگاه های آموزشی زیادی در هر ماه توسط مترجمین همرمان این مؤسسه به زبانهای ترکی استانبولی فارسی و عربی و انگلیسی برگزار یا ترجمه می شوند.

راه های ارتباط با مؤسسه گلوبال کادرو

مؤسسه حقوقی و ثبتی گلوبال کادرو مفتخر است بهترین خدمات را به خارجیان در استانبول ارائه نماید. استفاده از رسانه های جدید و شبکه های اجتماعی، به عنوان روشهای نوین ارتباطی، دسترسی به گلوبال کادرو را بسیار آسان نموده است.

به گونه ای که مشاورین گلوبال کادرو تنها یک کلیک با شما فاصله دارند . با پیوستن به گروه فیسبوکی جامعه مجازی ایرانیان استانبول، می توانید مرتبا با جامعه ایرانی در ترکیه ارتباط داشته باشید. از خدمات ما برای ایجاد همبستگی بین ایرانیان ساکن ترکیه استفاده نمایید.

جامعه مجازی فرهیختگان ایرانی در ترکیه همچنین از طریق تلگرام نیز در دسترس است.

اگر هم اکنون این مطالب را از روی گوشی تلفن همراه خود می خوانید، و روی گوشیتان تلگرام نصب است، می توانید به آسانی روی تصویر زیر کلیک نموده و از طریق تلگرام وارد جامعه مجازی فرهیختگان ایرانی در ترکیه شوید.

و در صورتیکه بر روی گوشی یا دستگاه کامپیوتری که هم اکنون این مطالب را از آن می خوانید تلگرام نصب نمی باشد، به صورت اتوماتیک به صفحه نصب تلگرام هدایت می شوید و ابتدا تلگرام را نصب و دوباره برای ورود به جامعه مجازی ایرانیان در ترکیه از طریق کلیک کردن روی تصویر زیر اقدام نمایید.

عضویت در خبرنامه