اقامت و زندگی در ترکیه و نکات مهم در بحث زندگی در ترکیه که باید توجه شود                      
 
         
 
   
   
 
 
 
         
 

خدمات مهاجرت و کسب و‌کار در ترکیه برای تمام ملیتها  

   

مرکز راهنمایی امور حقوقی و ثبتی و بازرگانی ایرانیان ترکیه  

   

گلوبال کادرو در قدم اول هدف و‌توانایی شما را برای رسیدن به آن می سنجد و این اولین قدم برای کمک به متقاضیان در راستای اهداف خود در خارج از کشور است. گلوبال کادرو بنا ندارد الزاما شما را در مسیری که انتخاب کرده اید وارد نماید بلکه ای بسا با بررسی موانع و‌مشکلات احتمالی شما را از انتخاب آن مسیر منصرف یا در مسیر بهتری قرار می دهد و این معنای واقعی مشاوره و اقدام است که میتوانید از گلوبال کادرو انتظار داشته باشید.  

     

کشور ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های گردشگردی فراوان و نزدیک بودن به فرهنگ ایرانیان و آسان بودن سفر به دلیل لازم نداشتن ویزا جز کشورهایی است که ایرانیان آن را برای سفرو ادامه ی زندگی همچنین مهاجرت خود انتخاب میکنند.
اقامت در ترکیه به صورت های مختلفی انجام میگردد. هر فرد بر اساس نوع نیاز خود باید یک نوع اقامت را برای ادامه زندگی و مهاجرت به کشور ترکیه انتخاب کند تا برای رسیدن به هدف خود اقدام نماید.
درست انتخاب کردن راه و مناسب و صحیح قدم برداشتن افراد برای مهاجرت به هر کشوری امری مهم می باشد که فرد باید با یک سیستم با تجربه و قوی ارتباط برقرار کند و بتواند بر اساس نوع ذهنیتی که دارد صحیح ترین راه را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کند.
همانطور که گفته شد اقامت در ترکیه انواع مختلفی دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارد .
شما میتوانید با مطالعه ی مطالب این سایت اطلاعات خود را تکمیل کنید و با کارشناسان موسسه گلوبال کادرو در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. 

عضویت در خبرنامه