ازدواج در ترکیه

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه از آن جهت اهمیت دارد، که مناسب حال افرادی است که می خواهند ویزای پیوست به همسر بگیرند. زوج هایی هستند که بنا به دلایلی نمی توانند، یکی یا هر دو آنها در ایران حاضر شوند، و ازدواج خود را ثبت کنند. همچنین ممکن است در کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارند، سند ازدواج ایرانی مورد قبول نباشد. به دلیل نزدیک بودن کشور ترکیه به ایران، ایرانیان زیادی این کشور را به عنوان کشوری که سند ازدواج آن مورد قبول سایر کشورها است، انتخاب می کنند. دارا بودن دارالترجمه رسمی با مجوز و مهر و امضا گلوبال کادرو، امتیاز ویژه ای در این راستا می باشد. موسسه نه تنها در زمینه ازدواج در ترکیه ، بلکه در مورد طلاق نیز خدماتی را ارائه می دهد. 

ازدواج در ترکیه

کشور ترکیه به دلیل عضویت در کمیسیون بین المللی احوال شخصیه ، ازدواج در این کشور ازدواج بین المللی است.

در اروپا برای تسریع کارهای مربوط به اطلاعات شخصی، کمیسیونی وجود دارد که به آن کمیسیون بین المللی احوال شخصیه گفته میشود. هدف از تشکیل این کمیسیون این است که مدارک شخصی فرد( تولد، ازدواج، طلاق، فوت) در یکی از کشورها، در بین تمام کشورهای عضو نیز مورد تایید است.

در منطقه خاورمیانه تنها یک کشور که آن هم کشور ترکیه میباشد، عضو این کمیسیون است. بنابراین ازدواج در این کشور مورد تایید کشور های اروپایی آمریکا و کانادا میباشد.

ازدواج در ترکیه

ازدواج در ترکیه

افراد زیادی خواهان ازدواج در ترکیه از کشور های مختلف میباشند. و بیشتر طرفداران ازدواج بین المللی در ترکیه ایرانیان هستند. بدلیل اینکه ایرانیان برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا ندارند.

ثبت ازدواج در ترکیه و دفترچه عقد بین المللی

عقد در ترکیه اعتبار بین المللی دارد. و به منزله عقد بین المللی است. که بیشتر کشور ها و ایرانی ها در این کشور برای ثبت ازدواج اقدام میکنند.

برای ثبت ازدواج در ترکیه شما از قبل نیاز به رزرو وقت از شهرداری دارید که شاید کمی به طول انجامد .

ازدواج در ترکیه - دفترچه ازدواج در ترکیه

ازدواج در ترکیه – دفترچه ازدواج در ترکیه

مدارک ثبت ازدواج در ترکیه

در برخی موارد افراد نیاز به ازدواج بین المللی دارند، یا توان آمدن به ایران برای ثبت ازدواج را ندارند، یا در کشوری که زندگی میکنند در آن کشور ازدواج با خارجی نمیتوانند ثبت کنند، این افراد ازدواج در کشور های عضو کمیسیون را ترجیح میدهند .چون به طور رسمی سند ازدواج دریافت میکنند که این سند ازدواج معتبر در اکثرا کشور ها میباشد.

هر شهروند بسته به ملیتش مدارک مورد نیاز متفاوتی برای ازدواج بین المللی نیاز دارد. به طور مثال افراد دارای کارت اقامت در آن کشور مدارک متفاوتی نسبت به شهروند آن کشور دارند. این موضوع نیز در مورد شهروندی دو کشور نیز شامل میشود.

مدارک مورد نیاز این ازدواج متغیر است. این مدارک بر طبق ملیت و تابعیت آن ها و اینکه آیا قبلا ازدواجی داشته اند یا نه مشخص میشود.

و هرشخص نسبت به قوانین کشور خود مدارکی را باید ارائه دهد. به عنوان مثال دخترانی که ازدواج اولشان است، نیاز به امضای پدر دارند و یا درمورد خانمهای ایرانی که طلاق گرفته اند، باید بعد از 100 روز اقدام کنند.

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

 ازدواج در ترکیه
تعیین تاریخ تقریبی سفر و انجام ارزشیابی مدارک و راهنمایی تکمیل مدارک قبل از سفر
مدارک عقد بین المللی برای ثبت ازدواج در ترکیه
ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه و دفترچه عقد بین المللی
آیا در روز عقد دفترچه عقد بین المللی به ما تحویل داده می شود؟
چرا باید تهیه مدارک زیر نظر کارشناس گلوبال کادرو انجام گردد؟
تشکیل پرونده آنلاین برای برقراری بهتر با کارشناسان گلوبال کادرو
مسئولیت های کارشناسان موسسه گلوبال کادرو در قبل و بعد از بستن قرارداد با این موسسه
دلیل انتخاب سفر به ترکیه برای ثبت ازدواج بین المللی
مواردی که باید پس از تحویل سند ازدواج بین المللی به آن توجه داشته باشید
مدرک تراول داکیومنت چیست و ثبت عقد در ترکیه با آن صورت می گیرد؟
ترجمه مدارک و تایید آن توسط موسسه گلوبال کادرو برای ثبت ازدواج بین المللی
فرم سفارت چیست؟ آیا ضمن عقد با دفترچه عقد بین المللی به شما داده می شود؟
آزمایشات مربوط به ازدواج بین المللی در ترکیه
در دفترچه عقدبین المللی نام خانوادگی خانم تغییر خواهد کرد؟